Tasarım Hizmetleri Fiyatlarımızı incelediniz mi ?

TANITIM ÜRÜNLERİ
Ürün Açıklama Fiyat
El İlanı Tek Yüz 20 TL
El İlanı Çift Yüz 35 TL
Broşür 35 TL
Katalog Sayfa Başı 30 TL
Insert Sayfa Başı 35 TL
KURUMSAL ÜRÜNLER
Ürün Fiyat
Antetli Kağıt 25 TL
Zarf 20 TL
Fatura 25 TL
Cepli Dosya 60 TL
PROMOSYON ÜRÜNLERİ
Ürün Fiyat
MAGNET 20 TL
STİCKER 20 TL
POSTER / AFİŞ 30 TL

Tasarım Hizmetleri

Tasarım konusu hiçbir zaman hafife alınmaması gereken bir şeydir. Çünkü tasarım dediğimiz konu bir uzmanlık konusudur. Uzman olmayanların eline verildiğin felaket ile karşılaşabilecek bir konu olan tasarımın ancak böyle bir tecrübe ardından insanlar tarafından anlaşılacak bir yanı da vardır. Çünkü insanlar böyle bir şey ile karşılaşmadan önce bu konunun çok hafif bir konu hatta kendilerinin bile ufak bir çaba ile bunu halledebileceklerini düşünürler. Ta ki bu düşünce yaşadıkları tasarım felaketi ile sona bulana kadar. Çünkü tasarım konusu eğer bir uzman tarafından yapılmıyor ise çok kötü sonuçlar ile insanların bir çok yaptığı ürüne mal olabilir.

İnsanların elde edeceği tecrübeler her zaman bu konuda onlara yardımcı olurken tasarım konusunda elde edilecek tecrübeler her zaman çok net bir şekilde insanların hayatlarını etkileyebilir vaziyette oluyor. Bu noktada dikkat edilmesi gerekn bir konu olarak tasarım hizmetleri dikkate alınmalıdır. Bu hizmetler en deneyimli ekip tarafından çok net bir biçimde yapılmalı ve sunum sırasına kadar gerekli düzenlemelerin bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Yani alacağınız hizmetin aslında bir ekip tarafından sunulması gerekmektedir.

Tasarım işini bir bütün olarak ele aldığımızda ayrı ayrı bölümleri olan bir iş olarak gözünüze gelmeli ve her bölümün de bir uzmanlık dalı olduğu unutulmamalıdır. Bu anlamda grafik tasarım hizmetleri bir ekip işi olarak algılanmalı ve böyle ekiplere işler verilmelidir. Grafik tasarım aslında bir bilim dalı olarak güzel sanatlar fakültelerinde ya da iletişim fakültelerinde okutulmakta. Ancak bu işi yapan herkes bunu okulda öğrenmiş akademik bilgiye sahip insanlar değildir. Bu konudaki uzmanlığı da ancak yaptığı işler ile ölçülebilen bir konudur.

Eğer bu konuda başarılı bir tasarımcı ile çalışmak istiyorsanız kesinlikle geçmiş işlerine bakmanız gerekecektir. Bu hizmetler genel anlamda ajanslarda alınırken matbaa tasarım hizmetleri veren yerler de vardır. Yani matbaalar da bu işin içindedir. Bu bağlamda matbaaların işlerine de güvenmek için önceki işlerini incelemek aslında en verimli araştırma yöntemi olacaktır. Günümüzde internetin bu kadar genişlemesi ile birlikte bilgi dolaşımı çok basit noktalara geldiği için bu tip tasarımcıların işlerine ulaşmak da çok basit bir hal almıştır.

Bir diğer taraftan da ucuz grafik tasarım hizmeti almak için fazla arayışa girmeye gerek yoktur. Çünkü kesinlikle kalite ucuza satın alınmaz. Eğer tasarım konusunda bir nebze kaliteye önem veriyorsanız yapmanız gereken işini iyi yapan ve fiyatı makul olan bir tasarımcı bulmaktır. Eğer bunu yapamıyor iseniz ajanslar ya da matbaalar yardımı ile işinizi yapacak bir şirket bulmaktır. Bu şirketler size yardımcı olacaktır ancak ekonomik şartları çok da hafif olmayacaktır. Çünkü tekrar tekrar söylüyoruz kalite ucuza alınmaz. Bu çok net bir doğrudur.


Tasarım Örneklerimiz


Kişisel Profil Kartı
tasarım hizmetleri , tasarım hizmetleri fiyatları , tasarım örnekleri , grafik tasarım hizmeti , grafik tasarım hizmeti ücreti

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top