Manget Fiyatları ve örneklerimizi incelediniz mi ?

Fiyat Tablomuz


Magnet Oval Kesim


Adet Ölçü Fiyat
1000 4,6 cm x 6,8 cm 65 TL
2000 4,6 cm x 6,8 cm 120 TL
3000 4,6 cm x 6,8 cm 175 TL
5000 4,6 cm x 6,8 cm 275 TL
Magnet Özel Kesim


Adet Ölçü Fiyat
1000 4,6 cm x 6,8 cm 80 TL
2000 4,6 cm x 6,8 cm 150 TL
3000 4,6 cm x 6,8 cm 200 TL
5000 4,6 cm x 6,8 cm 300 TL

Magnet

Buzdolaplarımızın üstünün bom boş olduğu zamanlar aslında çok da geçmiş olan zamanlar değil. Bundan anlayacağımız bu eşyalarımızın üstüne bir şeyler koyduğumuz ya da yapıştırdığımızdır. Eğer bu konuda bir bilgi sahibi değilseniz bunu anlamanız zordur. Eğer az da olsa biraz bilgi sahibi iseniz mıktanıslı reklam ürünleri ile artık ev eşyalarımızın üstünün kaplı olduğunu biliyorsunuzdur. Bu ürünler aslında lokantalar olsun, su servisleri olsun ya da teknik servisler olsun reklam anlamında hedef gördükleri müşterilerine bu ürünleri dağıtarak işlerini daha da hızlı bir şekle sokmak amacıyla yaptıkları işlerdir. Bu işletmeler genel olarak herkesin önüne geldiği buzdolabı gibi ev eşyalarını kendilerine hedef seçerek ona yapıştırılacak magnet ürünler üretirler.

Bu ürünler her zaman tanıtım amaçlı olacak değildir. Çoğu zaman da komik tasarımlar ile ev dekorasyonunda da kullanılan ürünler olabilirler. Bu noktada eğer reklam amaçlı bir üründen konuşuyor isek, hemen magnet fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalıyız. Çünkü reklam maliyetinin büyük parçası olacak bu üretim fiyatının ne olduğunu bilmek reklam veren olarak bilinmesi gereken en doğal bilgi olarak bir adım öne çıkacaktır. İnsanların elde edeceği bilgiler onların iş ya da özel yaşamlarında her zaman işe yarayacaktır.

Bu ürünler arasında en çok tercih edilenler ne diye soracak olursak genel anlamda şekillerinden bahsetmek gerekecektir. Örneğin oval magnet şu anda piyasada en çok tercih edilen ürün olarak bir adım öne çıkıyor. Eğer siz de evinizdeki bu ürünlere bakacak olursanız en çok giden şeklin bu olduğunu göreceksiniz.

Diğer anlamda zaten bir üretim olacaksa o üretim de şekilli magnet kategorisine girecek düzeyde bir ürün olarak düşünülebilir. Bu ürünlerin her zaman tüketiciye direkt ulaştığını düşünecek olursak genel anlamda bu ürünler birer özel magnet olarak üretildiğini de düşünebiliriz. Çünkü bu üretim boyutunda her zaman insanların ne düşündüklerini yansıttıkları birer ürün olarak bunlar sınıflandırılır. Bu noktada kesinlike tasarım konusu çok önemli bir konu olarak öne çıkar. Çünkü güzel gözükmesini isteyeceğiniz her şey bir dizayn ürünüdür. Bu sebeple magnet çeşitleri de birer dizayn ürünü olmalıdır. Eğer böyle olmaz ise ilgi çekmez ve hemen çöpe giderler. Hiçbir reklam veren de ürününün çöpe gitmesini istemez bu sebeple bu çalışmaları ciddi yaparlar. Mıknatıs magnet olarak düşüneceğiniz her ürünü bir reklam ürünü olarak üretebilir ve tüketicilerine ulaştırabilirsiniz.

Bunu yaparken de her zaman stratejilerinizi daha yükseğe oturtabilirsiniz. Özellikle buzdolabı magnetleri konusunda sizi bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazımızda bu konu ile ilgili ilgisiz herkesin kendine bir pay çıkarabileceğini düşünüyoruz. Sizler de reklamın çok ciddi bir iş olduğunu düşünüp işlerinizi bu bilgi ile yapmalısınız. Çünkü cidden reklam işi çok ciddiye alınması gereken bir iştir.magnet fiyatları , magnet basımı , magnet baskı , magnet basımı fiyatları , magnet örnekleri , magnet tasarım

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top