Profil Kartı - Profil Kartı Fiyatları - Profil Kartı Tasarımları - Sosyal Medya Profil Kartı Basımı

Ucuz Profil Kartı Basımı - Profil Kartı Fiyatları - Tasarımları

Fiyat Tablomuz


Kurumsal Kimlik Ekonomik Paket
1300 TL + KDV
1000 Adet Kartvizit
1000 Adet Diplomat Zarf
2000 Adet Antetli Kağıt
1000 Adet Cepli Dosya
Kurumsal Kimlik İdeal Paket
1800 TL + KDV
1000 Adet Kartvizit
1000 Adet Diplomat Zarf
2000 Adet Antetli Kağıt
1000 Adet Cepli Dosya
1000 Adet A4 Broşür
Kurumsal Kimlik Profosyonel
4300 TL + KDV
1000 Adet Kartvizit
1000 Adet Diplomat Zarf
1000 Adet Torba Zarf
2000 Adet Antetli Kağıt
1000 Adet Cepli Dosya
1000 A4 Broşür
500 Cilt 10x15 cm Bloknot
Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Kimlik
İş yapmanın ilk şartı ticari anlamda faaliyet gösteren bir şirketinizin olmasıdır. Şirketiniz olduğu sürece her zaman ticaretin içine kolayca girebilir ve faaliyet gösterebilirsiniz. Böylece firmaların neden bu kadar önemli bir yere oturduğu konusundaki görüşleri çok daha kolay bir biçimde anlayabilirsiniz. Bir firmanız olmadan ticari aktivitede bulunmanız imkansızlaşır. Hele ki günümüz mali disiplini çerçevesi içinde neredeyse sıfıra yakın bir şans ile ancak bunu yapabilirsiniz. O yüzden bir kimliğinizin olması için bir firmaya sahip olmanız kaçınılmazdır. Bu da bir anlamda şirket kurulum işleminin zorunluluğunu ortaya koymaktadır.

Öyledir ki şirket kurulduktan sonra her şey bitmemektedir. Hatta her şey yeni başlamaktadır. Şirketlerin günümüzde kendilerine has bir kimliklerinin olması gerekir ki bu da kurumsal kimlik olarak adlandırılmaktadır. Bundan kasıt bir grafik tasarım işi ile birlikte şirketin bir logosunun olması kendine has bir yazı stilinin olması, şirketin kendine özel renklerinin olması ve tüm yazışmalarında ve resmi hareketlerinde bu yazı şekli, renk ve logosunun kullanılması esasına dayalı hareketlerin yapılmasıdır. Eğer bu şekilde bir hareket yapılmaz ise yapılacak tüm tasarım paketleri hiçbir işe yaramayacak boyuttadır.

Özellikle şirketlerin yaptıkları işler bağlamında bu kimlik içinde ele aldıkları her tasarımın farklı bir boyutu olacaktır. Bu boyutun dokunduğu noktalarda her zaman gerekli olacak matbu tanıtım evraklarından bahsetmek çok daha mantıklı olacaktır. Mesela firmanın faaliyet alanına göre müşterilerini bilgilendirdiği bir broşür çalışması her zaman gerekli olacaktır. Çünkü müşteriler firmalar hakkında bilgi sahibi olmak ister. Firma çalışanlarının kendilerini gittikleri yerlerde tanıtmak için kullandıkları kartvizit çalışmaları da her zaman talep edilen her firma tarafından istenilen çalışmalar arasında gelir.

Bu tip çalışmaların en başında ve vazgeçilmezleri arasında elbette antetli kağıt gelir. Çünkü her firmanın hem ticari yazışmalarında hem de resmi yazışmalarında bu evrakın gerekliliği herkes tarafından bilinmektedir. Eğer bu evraklar olmasa yazışmalar olmaz. Yazışma demişken diplomat zarf ile her firma yazışmalarını içine koyacak bir zarfa ihtiyaç duyar ki bu da her firma tarafından talep edilen bir çalışmadır.

Öyle ki promosyon çalışmaları adı altında bazı firmaların talep ettiği bazı reklam ürünleri de bu kimlik çalışması içinde yorumlanabilir. Mesela cepli dosya çalışmaları bu tip bir kimlik çalışması içinde değerlendirilir ve üretilir. Çünkü firmanın logosu ve renkleri bu çalışma üzerinde olur. Bir diğer yandan da yine reklam çalışmaları içinde bir çok firma bloknot imalatı da yapar. Bu tabii ki yine matbaalar tarafından gerekli çalışmalar sonucunda üretilen bir üründür.

Tüm bu ürünler ile birlikte bir sorun vardır ki o da tasarım sorunudur. Bu noktada kurumsal kimlik fiyatları araştırılırken bu kalite konusu da net olarak ele alınmalıdır.

Kurumsal Kimlik Paketlerimiz:

Kurumsal Kimlik Paketi Bronz:
Kurumsal kimlik paketi bronz ile bir firmanın sahip olması gereken en temel ürünler sizlere tavsiye edilmiştir.
1-) Kartvizit
2-)Antetli Kağıt
3-)Zarf
4-) Cepli Dosya


Kurumsal Kimlik Paketi Gümüş:
Kurumsal kimlik paketi gümüş ile bir firmanın sahip olması gereken genel ürünler sizlere tavsiye edilmiştir.
1-) Kartvizit
2-)Antetli Kağıt
3-)Zarf
4-) Cepli Dosya
5-)El İlanı/Broşür
6-)Magnet


Kurumsal Kimlik Paketi Altın:
Kurumsal kimlik paketi altın ile bir firmanın sahip olması gereken birçok ürün sizlere tavsiye edilmiştir.
1-) Kartvizit
2-)Antetli Kağıt
3-)Zarf
4-) Cepli Dosya
5-)El İlanı/Broşür
6-)Magnet
7-)Logo Tasarımı
8-)Katalog
kurumsal kimlik,kurumsal kimlik çalışması,kurumsal kimlik tasarımları,kurumsal kimlik fiyatları,ucuz kurumsal kimlik,istanbul kurumsal kimlik,reklam ajansı kurumsal kimlik ,

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top