İnsert Fiyatlarımızı incelediniz mi ?

A4 İnsört - (90 gr Parlak kuşe)
Çift YüzlüAdet Ölçü Fiyat
5000 20 x 30 cm 380 TL
10.000 20 x 30 cm 480 TL
A4-4 Sayfa İnsört (90 gr Parlak kuşe) Tek Kırımlı


Adet Ölçü Fiyat
5000 20 x 30 cm 580 TL
10.000 20 x 30 cm 890 TL
A4 - 8 Sayfa İnsört (90 gr Parlak kuşe)
Tel DikişliAdet Ölçü Fiyat
5000 20 x 30 cm 1,290,00 TL
10.000 20 x 30 cm 1,970,00 TL
A3 27x42 İnsört (90gr Parlak Kuşe)
Çift YüzlüAdet Ölçü Fiyat
5000 20 x 30 cm 490 TL
10.000 20 x 30 cm 820 TL

Insert

Genellikle perakende zincirleri sattıkları ürünleri insanlara en direkt ve net bir biçimde ulaştırmak için belli başlı pazarlama aktiviteleri içinde bulunurlar. Bunların en başında gelen insert olarak adlandırılan insert olarak yazılan ancak insört olarak okunan bir fiyat bildirim ilanıdır. Bu ilan içinde kampanyalı ürünler ve insanların en çok ilgileneceği diğer ürünler bir renk cümbüşü içinde talep uyandıracak sloganlar ve bilgiler ile tüketicilere sunulur. Bunda amaç tüketicileri dükkanlara çekmek ve bu kampanyalı ürünler haricinde sezonunda satılan ve yüksek karlı ürünleri de bu tüketicilere satmaktır. Bu da çok basit ve net bir pazarlama yöntemi olarak görülür ancak her markanın tercih ettiği klasik bir yöntem olarak yıllardır uygulanmakta ve başarı ile devam etmektedir.

İnsanların elde edeceği her şey onların istediği fiyattan olmalı felsefesi ile hazırlanmış bu yayınlar firmaların satışlarına çok etkili bir biçimde müdahale eder. Bu noktada insört basımı konusunun ne kadar önemli olduğunu anlamışsınızdır diye düşünüyoruz. Çünkü insert basımı konusunda yapılacak düşünülecek çok fazla detay vardır. Bu detayları ele almak ve en maliyetsiz biçimde bu operasyonu tamamlamak her markanın istediği bir şeydir.

Bu noktada markaların ya da zincir dükkanların bilmesi gereken en önemli şeylerin başında insört fiyatları gelir. Eğer bu konuda gerekli adımlar atılmaz ise insert fiyatları gerektiği şekilde bilinmez ise yapılacak bir çok çöpe gidecek maliyetler çok fazla tırmanacaktır. Bundan kaçınmanın en temel yolu kesinlikle piyasa fiyatlarını çok iyi bilmekten geçecektir. Zincir mağazalar derken aslında demek istediğimiz en temel anlamda marketlerdi.

Çünkü marketler her yerde ve her ihtiyacı en temel anlamda karşılamak için açılmış işletmeler olduğundan market insörtleri de çok önemlidir. Çünkü dar gelirli vatandaşlar bu yayınları inceleyerek gerekli hangi üründe indirim olduğunu görüyor ve bu ürünü satın alarak tasarruf yapıyorlar. Bu tasarruf konusu da her zaman market insertleri üzerinde yer aldığından herkesin ilgisini çeken bir konu olarak öne çıkması da garip karşılanmıyor.

Bu noktada marketlerden yapacağınız alışverişlerin her zaman bu yayınlar üzerinden takibi edilmeli çünkü hiç ummadığınız ürünlerde ummadığınız indirimler ummadığınız zamanlarda ortaya çıkabilir. Bu da her zaman aile bütçeniz açısından önemli bir yer tutacaktır diye düşünüyoruz. Yani alacağınız bu yayınları takip ederek aile bütçenize umduğunuzdan çok daha fazla tasarruf kazandırabilir ve bu yolda herkes için güzel bir örnek olabilirsiniz.

Çünkü her markanın her ürünü ucuz satması diye bir şey olamaz eğer olursa zaten bir hata vardır o yüzden insört baskısı aslında çok kontrol edilmesi gereken bir şey olarak öne çıkıyor. Siz de bu yayınları kontrol edin ve öyle alışverişe çıkın ki tasarruf da edesiniz.
insört fiyatları , insert baskı fiyatları , insört örnekleri , market insörtü , insört tasarım

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top