Bardak Altlığı üretim süreleri 7 iş günüdür fiyatlarımıza +KDV eklenir.

Bardak Altlığı - Kauçuk Taban - 9 x 9 cm


Adet Fiyat
1000 370,00 TL
2000 670,00 TL
Bardak Altlığı Lensli - Kauçuk Taban - 9 x 9 cm


Adet Fiyat
1000 380,00 TL
2000 695,00 TL
Bardak Altlığı Karton Taban - 9 x 9 cm


Adet Fiyat
1000 310,00 TL
2000 510,00 TL
Bardak Altlığı 9 x 9 cm ebatında Set Halinde Kutulu (her kutuda 6 adet bardak altlığı)


Adet Fiyat
1000 2660,00 TL

Bardak Altlığı

Öyle reklamcılık türleri var ki hayatımızda gördükçe onları anlıyoruz ve tüm reklamcılara yaratıcılık konusunda teşekkür ediyoruz. Reklam bir ürünün kusursuz bir biçimde üreticinin istediği fiyattan istediği hedef kitleye ulaşmasında bu pazarlama işini biraz hareketlendiren bir yandan tüketiciyi bilinçlendiren ancak biraz da aklını çelme noktasında bir şeyler de yapan bir iş olarak öne çıkıyor.

Eğer reklamın başarılı bir şekilde gereken kişilerin eline ulaşmasını düşünüyor iseniz, iyi bir reklam ajansı ile gerekli anlaşmaları yaparak, markanızın iyi noktalara gelmesi için gerekli adımların atılması gerekliliğine dönüşebilirsiniz. Öyle ki bu tip direkt ya da dolaylı pazarlama hamlelerinin her zaman ürünlerin satışı noktasında yararlı ve bazen gerekli olduğunu da düşünüyoruz.

Bu noktada bir cafe olsun ya da bar olsun insanların kendini çok özgür ve mutlu hissettiği yerlerde bulunulan ortamın konseptine ya da mekanın takipçilerinin demografik özelliklerine bağlı kalarak bazı reklam hareketlerinde bulunulabilir.

Bu noktada mesela bir firma bir bardak altlığı yaptırarak hedef kitlesine direkt ulaşmanın en mantıklı yolu olarak bunu düşünmüş olabilir. Eğer atılacak adımlar bu yönde olacaksa direkt reklamcılık açısından çok başarılı bir adım atılmış olur. Çünkü öyle bir mekana giden ya da gidecek kimsenin o mekana özel bir reklama konu olan ürünün hedef kitlesinde olduğunu düşünebilir ve ona göre davranabiliriz. Bu tip işler aslında genel anlamda promosyon bardak altlığı ismi altında değer alıyorlar.

Ancak yapılan işlerin kalitesi ve al benisi açısından başarılı olma kriteri ürünün hedef kitle ile buluşup buluşmadığı noktasında bu tip şey sormak isteyen olursa gereken açıklamalar her zaman yapılacaktır. Bu tip promosyonlarda lensli bardak altlığı son zamanların yıldızı olarak parlıyor. Çünkü bu ürün herkesin ilgisini çeken bir ürün olarak bir adım öne çıkıyor.

Bunu gören imalatçılar da bu ürünü daha hızlı ve seri bir biçimde üretiyorlar. Bu noktada siz de bir promosyon işi yapacaksanız bilmeniz gereken en önemli değer kesinlikle bu işi yaptıranın bu işi ne amaçla yaptırdığıdır. Siz de bir bilgi sahibi olmak için bardak altlığı fiyatları şeklinde arama yapmaları gereklidir en kötü ihtimal yine telefon görüşmesidir. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız ve bu konuda bir adım atacaksanız İstanbul bardak altlığı firmalarına başvurmalı ve en iyi fiyatı bulana kadar işe başlamamalısınız. Eğer bunu yapmak istiyorsanız gereken her türlü bilgiye internet üzerinden erişebilir ve gerekli adımları atabilirsiniz. Yapacağınız her türlü hareket size gereken şekilde geri dönecektir.

Bu şekilde düşünmeli ve hareket etmelisiniz. Şirketinizin ya da ürününüzün tanıtımı için hedef kitle belirleyin ve promosyon ürünlerinizi oraya bırakın göreceksiniz ki yakın zamanda işleriniz artacak ve markanız itibar kazanacak. Her zaman bu tip işler işe yarar.

Bardak Altlığı Tasarımı , Bardak Altlığı Örnekler , Bardak Altlığı Tasarımı , Lensli Bardak Altlığı , Bardak Altlıkları Fiyatları , Bardak Altlığı Fiyatı

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top