Afiş Fiyatları ve Tasarımlarımızı incelediniz mi?

33 x 48 cm 115 gr Parlak Kuşe


Adet Fiyat
500 220,00 TL
1000 320,00 TL
2000 415,00 TL
33 x 48 cm 135 gr Parlak Kuşe


Adet Fiyat
500 240,00 TL
1000 340,00 TL
2000 460,00 TL
48 x 68 cm 115 gr Parlak Kuşe


Adet Fiyat
500 315,00 TL
1000 410,00 TL
2000 550,00 TL
48 x 68 cm 135 gr Parlak Kuşe


Adet Fiyat
500 335,00 TL
1000 450,00 TL
2000 600,00 TL


Afiş
Özellikle sanat ile ilgili olan her şeyin duyurusunda kullandığımız ve insanların bu işleri görünce yapılan sanat ile ilgili aktivitenin farkında oldukları bir durumdan bahsediyoruz. İnsanlar bu işleri gördükçe gidecekleri sanat aktivitesini ya da okuyacakları kitabın kararına varacak olurlar. İnsanlar bunun dışında bir toplantı ya da onun gibi bir gösteri için yapılan bildiriler de bu tip işler kullanılır. Peki ya bu iş nedir diye soracak olursanız elbette bu işlerin adı afiş dediğimiz çalışmalardır.

Bu çalışmalar genel anlamda bir grafik tasarım ürünü olup insanlara bir şeyi duyurmak için yapılan çalışmalardır. Genel anlamda reklam amaçlı ve sadece yapılan işi duyurma amaçlı olabilir. Bunun dışında bu işlerin temelinde yani afiş işinin temelinde bir matbaacılık olayı vardır. Bu tip bir matbaacılık olayı ile birlikte herkesin bu işi merak etmesi beklenir. Çünkü renkli ve insanların ilgisini çeken bu işler herkes tarafından merak edilir. Bu işlerin devam edebilmesi için elbette ardında bir ekonomi olduğu söylenebilir. Bu ekonominin ardında da matbaacılık sektörünü görebiliriz. Bu noktada da kesinlikle afiş fiyatları ne düzeydedir diye düşünürsek doğru bir iş yapmış oluruz. Çünkü bu tip işlerin fiyatları her zaman insanların aklında bir soru işareti yaratır.

Olduğu fiyattan daha yüksek olduğunu düşünen insanlar olduğundan bu işlere yaklaşmayan kişiler olduğunu düşünmemiz ve bilmemiz gerekir. Bu durumda da her zaman afiş fiyatları konusunda şeffaf olmak olumlu olacaktır. Bununla birlikte en başta da dediğimiz gibi bu iş bir grafik tasarım işidir. Yani kafasına ben afiş tasarlayacağım diyen herkes bu işi yapamaz. Dolayısı ile bir afiş tasarımı uzmanı ile birlikte çalışmak gerekir.

Bu durumu anlamaya çalışan herkes görecektir ki bu iş o kadar kolay bir iş değildir. Kolay olmadığı için herkes genellikle bu işlerin de çok pahalı olduğunu düşünür ancak öyle değildir. Afiş basımı yapan her yerde bu uzmanları bulmak mümkündür. Çünkü bu uzmanlar bu firmalar dahilinde çalışırlar. Bu şirketleri de bulmak için şehrinizde ufak bir araştırma sonrası gerekli firmaları bulabilirsiniz. Özellikle İstanbul afiş firmaları çok yaygın olarak hizmet vermektedirler.

Çünkü ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul'da herkesin bu noktada çok önemli işler yaptığını görebiliriz. Bir diğer yandan da İstanbul afişleri asmak konusunda da çok büyük bir şehir olduğundan bu konudaki en geniş talep bu şehirde bulunmaktadır. İnsanların birbirini haberdar etmek için çok fazla sebebi olduğu bu şehirde siz de buna benzer işler yapacaksanız kesinlikle işinin ehli olan kişilere güvenip onlarla gerekli işleri yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü bu işler şakaya gelmez her zaman uzman kişiler ile çalışıp uzman işler ortaya çıkartmak gerekir. Bunun dışındaki işler kimseye yarar getirmez.


Afiş Siparişi Sırasında Hangi Bilgiler İstenir;
- İlk olarak kağıt seçimi yaparsınız
- Afiş modeli ve kullanılacak gramaj
- Koruma amaçlı laminasyon uygulamasının uygulanıp, uygulanmayacağı hakkında bilgi
- Bastıracak isteyeceğiniz afişin ebatı
- Renk seçimi
- Kaç adet afiş bastırılacağıAfiş Basımı , Afiş Fiyatları , Afiş Basım , Afiş Tasarımı , Afiş Örnekleri , Afiş Basım Fiyatları , Afiş Tasarım Fiyatları , Afiş Tasarımı , Afiş Baskısı

© Tüm Hakları Saklıdır MatbaaShow - Site İçeriğinin Kopyalanması Yasaktır.

Scroll To Top